HAKKIMIZDA

Bestek İnşaat Elektronik İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2004 yılında başkent Ankara’da kurulmuştur.

Bestek, sektörün lider firmalarından 3M markasının, 15 yıldır ana distribütörlüğünü yapmaktadır. Siz değerli iş ortaklarımıza, üstün kaliteli ve yüksek performanslı 3M ürünlerinin satışı, satış sonrası hizmeti ile ticaret hayatını sürdürmektedir.

Bestek, 3M ana distribütörü olarak, firmanın endüstriyel yapıştırıcı ve bantlar, elektrik & elektronik, iş ve işyeri güvenliği ve yapı & mimari ürün gruplarını çeşitli sektör ve pazarlara sunmaktadır.

Bestek olarak hizmet verdiğimiz sektörler arasında savunma sanayi ve havacılık, beyaz eşya, otomotiv, yenilenebilir enerji, mobilya, metal işleme, asansör, aydınlatma ve reklamcılık gibi endüstrinin birçok alanı bulunmaktadır.  

Bestek, Ankara ve İstanbul’daki ofisleri, yarı mamul işleme tesisleri, ülke geneline yayılmış aktif satış ekibi ve alt bayileri ile iş ortaklarının ihtiyaçlarının belirlenmesi, bu ihtiyaçlara yönelik verimli ve uygun maliyetli çözümlerin üretilmesi, satış süreçleri ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin takibi için çalışmaktadır.

Bestek, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda numune denemeleri ve uygulama eğitimleri ile müşteriye doğru yerde doğru ürünü sunarak hizmet kalitesi ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Bestek, 15 yıldır olduğu gibi, ilk günkü heyecanla, kendini geliştirmeye, siz değerli iş ortaklarından gelen geri bildirimlerle daha da iyisini yapabilmek için kendini sürekli yenileyerek ülke endüstrisine ve sanayinin gelişimine hizmet etmeye devam etmektedir.

15.yılında BESTEK olarak sizlerle çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşıyor, saygılarımızı sunuyoruz.