HAKKIMIZDA

Bestek İnşaat Elektronik İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2004 yılında başkent Ankara’da kurulmuştur.

Bestek, sektörün lider firmalarından 3M markasının, 15 yıldır ana distribütörlüğünü yapmaktadır. Siz değerli iş ortaklarımıza, üstün kaliteli ve yüksek performanslı 3M ürünlerinin satışı, satış sonrası hizmeti ile ticaret hayatını sürdürmektedir.

Bestek, 3M ana distribütörü olarak, firmanın endüstriyel yapıştırıcı ve bantlar, elektrik & elektronik, iş ve işyeri güvenliği ve yapı & mimari ürün gruplarını çeşitli sektör ve pazarlara sunmaktadır.

Bestek olarak hizmet verdiğimiz sektörler arasında savunma sanayi ve havacılık, beyaz eşya, otomotiv, yenilenebilir enerji, mobilya, metal işleme, asansör, aydınlatma ve reklamcılık gibi endüstrinin birçok alanı bulunmaktadır.  

Bestek, Ankara ve İstanbul’daki ofisleri, yarı mamul işleme tesisleri, ülke geneline yayılmış aktif satış ekibi ve alt bayileri ile iş ortaklarının ihtiyaçlarının belirlenmesi, bu ihtiyaçlara yönelik verimli ve uygun maliyetli çözümlerin üretilmesi, satış süreçleri ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin takibi için çalışmaktadır.

Bestek, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda numune denemeleri ve uygulama eğitimleri ile müşteriye doğru yerde doğru ürünü sunarak hizmet kalitesi ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Bestek, 15 yıldır olduğu gibi, ilk günkü heyecanla, kendini geliştirmeye, siz değerli iş ortaklarından gelen geri bildirimlerle daha da iyisini yapabilmek için kendini sürekli yenileyerek ülke endüstrisine ve sanayinin gelişimine hizmet etmeye devam etmektedir.

15.yılında BESTEK olarak sizlerle çalışmaktan duyduğumuz mutluluğu paylaşıyor, saygılarımızı sunuyoruz.

ABOUT US

Bestek Construction Electronics Exp.Imp.Trade Limited Co. has been founded in Ankara, the capital city of Turkey, in 2004.

For fifteen years Bestek is the main distributor of 3M, which is one of the leading companies in Turkish industry and continue its commercial life with selling high quality and superior 3M products and solutions.

As a main 3M distributor, Bestek trade includes several 3M divisions such as Industrial Adhesives and Tapes, Electric & Electronics, Personal and Work Place Safety, Architectural Products to match need of different sectors.

A few example of the markets that we serve; defence and aerospace, marine, appliances, automotive, renewable energy, furniture, metal processing, elevator, lighting, signage and many others.

With our offices in Ankara and Istanbul cities, semi finished product processing machinery, active sales team that covers whole Turkey and sub-dealers, we work for 100% customer satisfaction by offering cost effective, creative and user friendly solutions and services.

Our offering for our business partners is hands on,  supportive and promoter business model. Therefore, we always submit product samples, organize real production trials, technical trainings and put forward tailor made solutions so that we are able to keep the best and sustainable quality of service at the highest level.

With the same excitement of our first day of business life, we continue self-development and getting feedbacks from business partners to achieve more and better so that we contribute industrial development of our country in every manner. 

In our 15th anniversary, we want to share our happiness and honor to work with you all.

Sincerely Yours.